Autoři

Josef Jiránek

Nejnovější

Řetězec má novou obchodní strategii: Donutit zákazníky, aby se ošidili sami!

Některé obchodní řetězce snad mají speciální oddělení na hledání rafinovaných způsobů jak mást zákazníky. Jak jinak si vysvětlit přes měsíc starou praxi jednoho obchodu v pražských Kobylisích.

Matějská pouť v Praze: Předražené občerstvení s přirážkou až 1100%

Také se na pouti nebo na trzích neubráníte pokušení dát si voňavý bramborák, křupavý langoš nebo sladký trdelník? Víte, jaké jsou výrobní ceny těchto pokrmů a jak si na nich stánkaři „mastí“ kapsy?

Loupete banán od stopky? Může se vám stát něco, co vás rozhodně nepotěší!

Banán můžete loupat od špičky nebo od stopky. Pokud preferujete druhý způsob, vystavujete se riziku, že se s banánem stane něco nepěkného.
Populární

Průměrný důchod pro disidenty aneb Nepracuj a měj se líp!

Skandál: Disidenti mají dostávat lepší důchody, zatímco mnozí z těch, kteří tvrdě pracovali, třou bídu! Co tomu říkáte?

To nechcete zažít: Nejhorší věznice světa plné násilí a nechutných podmínek!

Představujeme nejhorší věznice světa, které jsou známé svou brutalitou, přeplněností a otřesnými životními podmínkami. Nahlédněte do jejich útrob a poznejte to, co nikdy nechce zažít!

Největší masožravé rostliny světa: Fascinující lovci živočichů

Představujeme největší masožravé rostliny na světě, které fascinují svými schopnostmi lovit a trávit živočišnou kořist v podobě hmyzu, hadů a malých hlodavců.
Další projekty

© 2022 - 2024 Josef Jiránek | Provozovatel: Josef Jiránek (IČ 64183971), Kotevní 1002/7, 15000 Praha 5, email: info@inmedium.cz | Zásady cookies (EU)