Čtvrtek, 18 července 2024
DomůCelebrityChristian Oliver: Numerologie 7, znamení Ryby a vlk jako duchovní zvíře

Christian Oliver: Numerologie 7, znamení Ryby a vlk jako duchovní zvíře

Josef Jiránek
Josef Jiránekhttps://inmedium.cz
Josef Jiránek působil čtyři roky na pozici redaktora v Jihočeských týdenících, byl dopisovatelem týdeníku Spirit a vydal knihu Po stopách tajemných úkazů. Dnes vede cestovatelské stránky CELEDO.cz, magazín o záhadách a tajemnu TAJEMNO.com a blog inMEDIUM.cz

Christian Oliver byl německý herec, který se narodil 3. března 1972 v Dolním Sasku ve městě Celle a vyrostl ve Frankfurtu nad Mohanem. Jeho kariéra začala v roce 1994 a trvala až do roku 2024. Nějakou dobu pobýval Oliver i ve Spojených státech amerických, kde začínal jako model a následně zde navštěvoval herecké lekce v New Yorku a Los Angeles.

Mezi lety 2002 a 2004 hrál Christian Oliver ve 28 epizodách německého akčního seriálu Cobra 11 odkud ho mohou znát i čeští diváci. V jeho filmografii najdeme také role ve filmech a seriálech jako Saved by the Bell: The New Class, Speed Racer, The Good German, House of Good and Evil, Timeless a Hunters.

Zajímavým faktem je, že podle numerologie byla jeho odudovým číslem sedmička, která symbolizuje hluboké myšlení a hledání pravdy. Jeho znamením zvěrokruhu byly Ryby, které jsou známé svou intuicí a kreativitou. Vlk, který symbolizuje ochranu, loajalitu a duchovnost, byl zase jeho duchovním zvířetem. Šťastným dnem byl pro něho čtvrtek a jeho mocnou barvou byla světle zelená. Podle čínského horoskopu se narodil v roce Krysy, což odkazuje na jeho pracovitost a vynalézavost.

V roce 2010 se Christian Oliver oženil s Jessicou Mazur, ale v roce 2021 se rozvedli. Měli spolu dvě dcery.

Christian Oliver zemřel společně se svými dvěma dcerami 4. ledna 2024 ve věku 51 let při letecké nehodě u pobřeží karibského ostrova Bequia. Jejich malé letadlo havarovalo a všichni na palubě, včetně amerického pilota, zahynuli.

Christian Oliver byl známý svou prací v oblasti filmu a televize a zanechal po sobě významnou stopu ve světě herectví​​​​​​.

(úvodní foto: David Shankbone, CC BY-SA 3.0, prostřednictvím Wikimedia Commons)

Nejnovější články:

Matějská pouť v Praze: Předražené občerstvení s přirážkou až 1100%

Také se na pouti nebo na trzích neubráníte pokušení dát si voňavý bramborák, křupavý langoš nebo sladký trdelník? Víte, jaké jsou výrobní ceny těchto pokrmů a jak si na nich stánkaři „mastí“ kapsy?

Další z této kategorie:

Populární: