Čtvrtek, 18 července 2024

Nejnovější články:

Matějská pouť v Praze: Předražené občerstvení s přirážkou až 1100%

Také se na pouti nebo na trzích neubráníte pokušení dát si voňavý bramborák, křupavý langoš nebo sladký trdelník? Víte, jaké jsou výrobní ceny těchto pokrmů a jak si na nich stánkaři „mastí“ kapsy?

Chyba 404

Zdá se, že se něco pokazilo. Stránka, kterou hledáte, nebyla nalezena. Vraťte se zpět nebo si projděte naše nejnovější články níže.

Jurečkův vánoční večírek: Fakt je nutná omluva a rezignace?

Večírek pořádaný vicepremiérem Marianem Jurečkou v době tragické střelby na Filozofické fakultě v Praze vyvolává bouřlivé reakce na politické scéně. Přesto existují důvody proč by se nemusel omlouvat.

Největší masožravé rostliny světa: Fascinující lovci živočichů

Představujeme největší masožravé rostliny na světě, které fascinují svými schopnostmi lovit a trávit živočišnou kořist v podobě hmyzu, hadů a malých hlodavců.

Zemřela Jana Hlaváčová, představitelka Toničky z Básníků

V sobotu večer 13. ledna 2024 nás ve věku 85 let opustila milovaná a obdivovaná česká herečka, ale také inspirující učitelka a významná osobnost české kultury Jana Hlaváčová.

Zasněžené chodníky: A zase se brodíme v břečce!

Zima otevřela debatu o údržbě chodníků. Solení je sice efektivní, ale způsobuje neschůdnou břečku a má negativní dopady na životní prostředí. Alternativy jako písek nebo štěrk nabízí šetrnější řešení.

Harry Potter: Knihy versus film

Jak byly dějové linie, postavy a klíčové prvky přeneseny z knih o Harrym Potterovi na filmové plátno a jaký to mělo dopad na interpretaci příběhu?

Otec známého herce byl nájemný vrah, který tvrdil, že zabil i Kennedyho

Filmová hvězda Woody Harrelson čelí děsivému rodinnému tajemství. Jeho otec, Charles Harrelson, byl nájemný vrah, zabil federálního soudce a o jeho temné minulosti se herec dozvěděl až po letech.

žádné příspěvky k zobrazení

Nedávno publikované: